jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.
Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???
a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?
w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?
Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D
Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D
jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.
Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???
a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?
w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?
Komentarze
0
Nie ma miejsca... nie zgra sie z Barca, on ma inny styl.
0
Widac odrazu kto tu sie zna i kibicuje!
jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.
Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???
a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?
w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?
on i Villa moga razem grac!;D
0
Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D
0
Szyszka czy jak Ci stara dała Won stąd Cieciu!
Do sRealu wy.............dalaj.
W ich białe szmaty się wysmarkac mozna.
pRZEŚCIERADŁA!
0
Sprzedać Messiego Eto Xaviego-to moze na Rasiaka starczy...bramki będą padały na pewno;D
a jak nie będzie chciał przejść to wymienić za Bojana i dorzcuić z 20mln
0
Szyszka czy jak Ci stara dała Won stąd Cieciu!
Do sRealu wy.............dalaj.
W ich białe szmaty się wysmarkac mozna.
pRZEŚCIERADŁA!
0
Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D
0
Widac odrazu kto tu sie zna i kibicuje!
jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.
Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???
a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?
w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?
on i Villa moga razem grac!;D
0
Nie ma miejsca... nie zgra sie z Barca, on ma inny styl.
0
Sprzedać Messiego Eto Xaviego-to moze na Rasiaka starczy...bramki będą padały na pewno;D
a jak nie będzie chciał przejść to wymienić za Bojana i dorzcuić z 20mln